Blindr
sk cz si en

dblesko

Mož, 18
Banskobystrický kraj - Slovensko
Nekaj o meni
Mám vášeň pre šport. Chodenie vonku je mojos obľúbenou činnosťou, umožňuje vám spojiť sa s prírodou a užívať si čerstvý vzduch. Stretnutia s priateľmi sú kľúčovou súčasťou vášho života, vážite si okamihy strávené spolu a väzby, ktoré vytvárate.
Koga iščem
Ahoj! Som nadšenec športu, milujem vzrušenie zo súťaže a radosť z tímovej práce. Keď nie som na ihrisku, nájdeš ma užívať si prírodu, či už je to pokojná prechádzka v parku alebo túra lesom. Veľmi si vážim kvalitný čas s priateľmi a vždy som pripravený na dobrý rozhovor pri káve alebo zábavnú noc vonku. Hľadám niekoho, kto zdieľa moju lásku k dobrodružstvu a užíva si aktívne aj pokojné chvíle. Poďme spolu objavovať životné príležitosti!
Značilnost
Višina: Prazno
Teža: Prazno
Lasje: Prazno
Oči: Prazno
Ta spletna stran uporablja piškotki in druge sledilne tehnologije za razlikovanje med napravami, prilagajanje storitev, analitične in statistične namene ter prilagajanje vsebine in prikazovanja oglasov. Nekaj informacije lahko uporabimo tudi za socialne medije, oglaševalske in analitične partnerje. Če boš še naprej uporabljal/a spletno stran, predvidevamo, da ustreza tvojim trenutnim nastavitvam. Nastavitve lahko kadar koli spremeniš v svojem brskalniku, kar pa lahko znatno zmanjša funkcionalnost naše spletne strani.