Blindr
sk cz si en

Empatka

Žena, 24
Trnavský kraj - Slovensko
Nekaj o meni
ODMIETAM S*X BEZ LÁSKY, ZA FOTKU PENISU, ALEBO EROTICKú SPRáVU BLOKUJEM! PLAŤTE SI PROSTITÚTKY!!
Introvert, stará duša, odlišné vnímanie sveta.
Som inteligentná, sebavedomá, cieľavedomá, úprimná, priateľská, verná žena do voza i do koča, ktorá vie čo od života chce, zaujímam sa o ezoteriku a psychosomatickú liečbu chorôb, pôsobím chladne a odmerane, lenže srdce mám na správnom mieste. Rada čítam knihy, venujem sa záhradke i zberu byliniek, som introvertnejšej povahy a opak žien prahnúcich po pozornosti. Voľný čas trávim jogou, dobrou knihou, poradením v psychologických diskusiách a občas ezoterických, na bicykli, v prírode, zahrádke, medzi bylinkami.
Koga iščem
Inteligentného muža, ktorý ma vie zaujať inteligenciou a vzrušiť komunikáciou na úrovni a veľkou slovnou zásobou. Ak máš na viac než zúfalo posielať penis a zúfalé erotické správy, pretože si nevieš zarobiť na prostitútku, tak čakám tvoju správu.
Značilnost
Višina: 160
Teža: 45
Lasje: Tmavofialové, krátke
Oči: Vidím nimi až do duše.
Ta spletna stran uporablja piškotki in druge sledilne tehnologije za razlikovanje med napravami, prilagajanje storitev, analitične in statistične namene ter prilagajanje vsebine in prikazovanja oglasov. Nekaj informacije lahko uporabimo tudi za socialne medije, oglaševalske in analitične partnerje. Če boš še naprej uporabljal/a spletno stran, predvidevamo, da ustreza tvojim trenutnim nastavitvam. Nastavitve lahko kadar koli spremeniš v svojem brskalniku, kar pa lahko znatno zmanjša funkcionalnost naše spletne strani.