Blindr
sk cz si en

ivka_98

Žena, 24
Košický kraj - Slovensko
Nekaj o meni
Úprimná, veselá, chápavá a má jasno v tom čo chce od života.☺
A ešte by som chcela dodať doplnok k tomu koho hľadam. ☺
Tak najlepšie by bolo okolie východu SK, vekovo cca
25-29r. a potešilo by ma, ak by sa našiel niekto taký, kto nepotrebuje k svojmu životu alkohol, ani iné drogy. A ak náhodou fajčiš (normalne cigy, popripade elektronicke), tak to mi až tak veľmi nevadi. ☺ Ak si sa náhodou v tom našiel, tak môžeš skúsiť napísať, pokecame a uvidíme.
Koga iščem
Po poslednej životnej lekcii a zlej skúsenosti vo vzťahu nechcem nič viac, iba toto. Tak aby som to povedala jasne, nechcem niekoho, pre koho by bola dôležitá iba vonkajšia krása a išlo by mu iba o to jedno, pre koho by som bola iba jeho majetok a kto by ma bral iba ako jeho majetok a podobne. Chcem iba niekoho, kto tiež hľadá úprimnú lásku, kto nebude pozerať a ani súdiť iba podľa zovňajšku ale bude chcieť takisto spoznať aj vnútornú krásu a bol by tu pre mňa a taktiež aj mojou oporou v dobrých a aj v tých menej pekných chvíľach. Viem že v dnešnej dobe bude asi ťažké niekoho takeho nájsť. Ale ja sa aj napriek tomu ešte stále nevzdávam a hádam, dúfam a verím že raz sa mi opäť pošťastí. Takže to je asi všetko k tomu. ❤
Značilnost
Višina: Cca 165cm (+/-)
Teža: √√√√√√√√√√√√
Lasje: Tmavo hnedé (momentalne trochu do červena), trochu dlhšie
Oči: Do zelena
Ta spletna stran uporablja piškotki in druge sledilne tehnologije za razlikovanje med napravami, prilagajanje storitev, analitične in statistične namene ter prilagajanje vsebine in prikazovanja oglasov. Nekaj informacije lahko uporabimo tudi za socialne medije, oglaševalske in analitične partnerje. Če boš še naprej uporabljal/a spletno stran, predvidevamo, da ustreza tvojim trenutnim nastavitvam. Nastavitve lahko kadar koli spremeniš v svojem brskalniku, kar pa lahko znatno zmanjša funkcionalnost naše spletne strani.