Blindr
sk cz si en

jayas

Mož, 36
Nitriansky kraj - Slovensko
Nekaj o meni
Máme sklony vidieť ostatných tak, akými sami sme.

Malý, tučný, škaredý, bez zmyslu pre humor :D

Chlapčisko s iskrou v očiach. Podľa priateľov vraj dobrý spoločník, čo dobre počúva.

Otázka na zamyslenie: Je to tu o serióznom zoznamovaní sa? Niekde v kúte duše verím, že áno :)
Nehľadám druhú mamu, viem sa o seba postarať. Hľadám skutočnú partnerku.

Nie som na FB ani IG, radšej žijem v realite.

No ONS.

Ťažké okno, v pár riadkoch obsiahnuť svoj zámer pobytu tu. Predovšetkým keď sa málokomu chce čítať, a v dnešnej dobe sú ľudia hlavne na "obrázky". Nehľadám si frajerku ani milenku. Považujem sa za človeka s otvorenou mysľou - hľadám formu vzájomného zvyšovania hodnoty bytia a žitia. Som otvorený vývoju medziľudského vzťahu.

...divný týpek ;)
Koga iščem
Ťažké okno, v pár riadkoch obsiahnuť svoj zámer pobytu tu. Predovšetkým keď sa málokomu chce čítať, a v dnešnej dobe sú ľudia hlavne na "obrázky". Nehľadám si za každú cenu frajerku ani milenku. Považujem sa za človeka s otvorenou mysľou - hľadám formu vzájomného zvyšovania hodnoty bytia a žitia. Som otvorený vývoju medziľudského vzťahu ;)

Fotky aj "písmenkovanie" vždy trochu zavádzajú, a skutočnosť je trochu iná. Nechávam priestor na spoznávanie.

Nehľadám druhú mamu, viem sa o seba postarať. Hľadám skutočnú partnerku.
Značilnost
Višina: 176
Teža: 84
Lasje: krátke
Oči: zelené, 2ks :)
Ta spletna stran uporablja piškotki in druge sledilne tehnologije za razlikovanje med napravami, prilagajanje storitev, analitične in statistične namene ter prilagajanje vsebine in prikazovanja oglasov. Nekaj informacije lahko uporabimo tudi za socialne medije, oglaševalske in analitične partnerje. Če boš še naprej uporabljal/a spletno stran, predvidevamo, da ustreza tvojim trenutnim nastavitvam. Nastavitve lahko kadar koli spremeniš v svojem brskalniku, kar pa lahko znatno zmanjša funkcionalnost naše spletne strani.