Blindr
sk cz si en

Kolumbus

Mož, 26
Středočeský kraj - Česko
Nekaj o meni
Info o mně je níže v profilu. Aby to navazovalo ke kolonce, co hledám, tak se o sobě ještě trošku rozepíšu z jiného úhlu.

Co tak vím, jsem dost upovídaný, tedy většinou, citlivý, až je to občas na škodu, velmi vnímavý, empatický, se schopností se opravdu dobře do čehokoliv a kohokoliv vcítit.

Dovolím si o sobě říct, že jsem i docela zábavný (když dostanu možnost daného člověka trochu poznat, dokážu obvykle najít úroveň a styl humoru, kde se sejdeme). Rád vyslechnu, asi umím občas i poradit a efektivně podpořit. Rovněž si dovolím říct, že dokážu udržet plynoucí řeč, když to nebrzdí ten druhý tím, že je třeba velmi tichý. Toť tak vše, co mě ke mně napadá.
Koga iščem
Kohokoliv na jakýkoliv pokec, ideálně dlouhodobějšího partnera na krafání. Jednorázové "ahoj." mě moc nebere. ?
Značilnost
Višina: "Hodně vysoko míříš."
Teža: "Tady vidím, velký špatný..."
Lasje: Hnědé
Oči: Zelené
Ta spletna stran uporablja piškotki in druge sledilne tehnologije za razlikovanje med napravami, prilagajanje storitev, analitične in statistične namene ter prilagajanje vsebine in prikazovanja oglasov. Nekaj informacije lahko uporabimo tudi za socialne medije, oglaševalske in analitične partnerje. Če boš še naprej uporabljal/a spletno stran, predvidevamo, da ustreza tvojim trenutnim nastavitvam. Nastavitve lahko kadar koli spremeniš v svojem brskalniku, kar pa lahko znatno zmanjša funkcionalnost naše spletne strani.