Blindr
sk cz si en

LostEm

Žena, 19
Trenčiansky kraj - Slovensko
Nekaj o meni
Som introvertná, no empatická osôbka. Človek odo mňa môže čakať veľa lásky a pochopenia v akejkoľvek situácii. Určite sa o mne nedá povedať, že mám postavu štíhlu ako modelka, ale zase to nie je žiaden extrém. Rada spievam, hrám na klavír, čítam knihy a Prechádzam sa v prírode. Mám 19 rokov
Koga iščem
Nejakého milého, chápavého a inteligentného chlapca na písanie, možno neskôr aj na stretnutie, ak si budeme rozumieť. Hľadám vážny vzťah, určite sa však nebránim ani novým kamarátstvam. Na takéto zoznamky veľmi neverím, ale tak čo? Možno motyka vystrelí?
Značilnost
Višina: 163 cm
Teža: Prazno
Lasje: Dlhé hnedé
Oči: Modré
Ta spletna stran uporablja piškotki in druge sledilne tehnologije za razlikovanje med napravami, prilagajanje storitev, analitične in statistične namene ter prilagajanje vsebine in prikazovanja oglasov. Nekaj informacije lahko uporabimo tudi za socialne medije, oglaševalske in analitične partnerje. Če boš še naprej uporabljal/a spletno stran, predvidevamo, da ustreza tvojim trenutnim nastavitvam. Nastavitve lahko kadar koli spremeniš v svojem brskalniku, kar pa lahko znatno zmanjša funkcionalnost naše spletne strani.