Blindr
sk cz si en

Marky Ška

Žena, 30
Olomoucký kraj - Česko
Nekaj o meni
Mám ráda přírodu, dobré jídlo, sex a jiné společenské hry ve dvou, nesnáším lenost,nudu,nevěru,přetvářku,lži. Co na srdci to na jazyku. Mám dcerku. Postava tak akorát když máš rád/a když je za co chytit :-D . Nekouřim, nepiju. Sním o domečku s malou zahrádkou s houpací sítí.
Koga iščem
Na pohlaví mi nezáleží, hlavně ne někoho kdo ve volném čase z 90% jen leží na gauči a zajímá ho jen telefon. Chci nové zážitky i za doby koronavirové to jde, stačí jen chtít. Chci něco budovat, tvořit, žít ne přežívat a to po boku někoho kdo má vlastní názor a nebojí se ho říct na plnou pusu jako já.. chtěla bych někoho kdo mě ocení, pochválí, potěší a bude se věnovat jak mě, tak mojí dceři.
Značilnost
Višina: 170
Teža: Prazno
Lasje: Zrzka
Oči: Zelené
Ta spletna stran uporablja piškotki in druge sledilne tehnologije za razlikovanje med napravami, prilagajanje storitev, analitične in statistične namene ter prilagajanje vsebine in prikazovanja oglasov. Nekaj informacije lahko uporabimo tudi za socialne medije, oglaševalske in analitične partnerje. Če boš še naprej uporabljal/a spletno stran, predvidevamo, da ustreza tvojim trenutnim nastavitvam. Nastavitve lahko kadar koli spremeniš v svojem brskalniku, kar pa lahko znatno zmanjša funkcionalnost naše spletne strani.