Blindr
sk cz si en

Merry1993

Žena, 36
Bratislavský kraj - Slovensko
Nekaj o meni
Som veselo naladená, priateľská, komunikativna, slobodná 30 ročná žena bez záväzkov, žijúca i pracujúca priamo v Bratislave. Mám rada zvieratá, komunikáciu, spoznávanie nových ľudí, počúvanie hudby, sledovanie zaujímavých filmov a nakupovanie. Zo všetkého najradšej však citam motivačnú literatúru, cestujem, obľubujem wellness a výlety. Keďže som kreatívna, vo voľnom čase sa zvyknem venovať aj kreatívnej tvorbe v rôznych podobách. Rada sa smejem a tiež mám rada veselých ľudí s úsmevom na perách :)
Koga iščem
Hľadám milého, veselo naladeneho, verného a komunikativneho muža bez záväzkov vo veku od 29 do 39 rokov, žijúceho priamo v Bratislave, či v jej blízkom okolí. Nehľadám dokonalosť, ani vonkajšiu krásu, ale o to viac si dávam záležať na vnútorných vlastnostiach a vzájomných sympatiach.
Značilnost
Višina: 174
Teža: 78
Lasje: Dlhé, gaštanovo hnedé
Oči: Hnedozelena
Ta spletna stran uporablja piškotki in druge sledilne tehnologije za razlikovanje med napravami, prilagajanje storitev, analitične in statistične namene ter prilagajanje vsebine in prikazovanja oglasov. Nekaj informacije lahko uporabimo tudi za socialne medije, oglaševalske in analitične partnerje. Če boš še naprej uporabljal/a spletno stran, predvidevamo, da ustreza tvojim trenutnim nastavitvam. Nastavitve lahko kadar koli spremeniš v svojem brskalniku, kar pa lahko znatno zmanjša funkcionalnost naše spletne strani.