Blindr
sk cz si en

NicoDiAngelo

Žena, 21
Prešovský kraj - Slovensko
Nekaj o meni

Vitaj na mojom profile. Pravdepodobne ťa niečo na mne zaujalo alebo si sa tu len znenazdajky ocitol.

Som nesmelý, prelestný, divný, nešikovný, poetický, detinsky, inuciózny škriatok, ktorý sa občas správa ako goblin (niektoré slová som vyhľadala v slovníku cudzích slov, pretože ma ho baví čítať).
Skáčem do kaluží, pretože dúfam, že sa prepadnem do iného sveta.
Milujem knihy. Venujem im veľmi veľa času, či už čítam, píšem alebo len na ne myslím. A myslím veľa. Naozaj veľa, avšak paradoxne na to nevyzerám. Vďaka môjmu výzoru si odo mňa každý desiaty bezdomovec pýta cigarety, mládež myslí, že z celej svojej maličkej duše uctievam satana a zvyšok sa uisťuje či som v pohode. Na stodvadsaťosem percent som si istá, že nevyzerám ako knihomoľ a človek, ktorý ma problem rozprávať sa s ľuďmi. Preto sa aj ja snažím nesúdiť veci podľa obalu.

Jedneho dňa rozplačem cibuľu.
Koga iščem
Jedného dňa som zistila, že mi chýba moja milovaná ponožka ? nevidel ju niekto?
Značilnost
Višina: Akurát
Teža: Dostatočná
Lasje: Asi to bude hnedá
Oči: Zaujímavá
Ta spletna stran uporablja piškotki in druge sledilne tehnologije za razlikovanje med napravami, prilagajanje storitev, analitične in statistične namene ter prilagajanje vsebine in prikazovanja oglasov. Nekaj informacije lahko uporabimo tudi za socialne medije, oglaševalske in analitične partnerje. Če boš še naprej uporabljal/a spletno stran, predvidevamo, da ustreza tvojim trenutnim nastavitvam. Nastavitve lahko kadar koli spremeniš v svojem brskalniku, kar pa lahko znatno zmanjša funkcionalnost naše spletne strani.