Blindr
sk cz si en

Ninuška2311

Žena, 20
Trenčiansky kraj - Slovensko
Nekaj o meni
Mám rada prírodu, výlety, filmy, knihy, filozofiu, psychológiu a vedu. Mali by ste o mne vedieť, že som veľmi otvorený človek, ktorý nerád súdi alebo ohovára. Taktiež, že som niekedy bláznivá a ukričaná. Mám veľké srdce, som citlivá, ale zato mám veľa odvahy a mám rada dobrodrúžstvo.
Koga iščem
Hľadám niekoho s kým si budem chvíľku písať, potom sa stretneme. Niekoho v mojej vekovej kategórií. Nehľadám výlučne niekoho na chodenie, kľudne len na pokec ako kamoši.
Páčia sa mi inteligentný, tolerantný a odvážny chalani. Ktorý sa neboja dievča pobozkať atď. Ale nie je to nutnosť. Chalan, ktorého hľadám by mal byť natoľko inteligentný, aby bol milý ku takmer všetkým ľuďom. To je moja podmienka.
Značilnost
Višina: 164
Teža: Búh ví, ale fajn >.<
Lasje: Bledohnedé
Oči: Zelené
Ta spletna stran uporablja piškotki in druge sledilne tehnologije za razlikovanje med napravami, prilagajanje storitev, analitične in statistične namene ter prilagajanje vsebine in prikazovanja oglasov. Nekaj informacije lahko uporabimo tudi za socialne medije, oglaševalske in analitične partnerje. Če boš še naprej uporabljal/a spletno stran, predvidevamo, da ustreza tvojim trenutnim nastavitvam. Nastavitve lahko kadar koli spremeniš v svojem brskalniku, kar pa lahko znatno zmanjša funkcionalnost naše spletne strani.