Blindr
sk cz si en

Simonaxx

Žena, 21
Trnavský kraj - Slovensko
Nekaj o meni
Som umelecky založená. Rada kreslím,malujem,fotím a píšem básne. Zbožňujem prechádzky a výlety v prírode. Milujem cestovanie a spoznávanie nových miest. Mám rada zvieratá a deti, a preto robím cez leto animátorku v detských denných táboroch.
Koga iščem
Hľadám niekoho komu sa môžem vyplakať na ramene,keď sa mi bude svet rúcať.Niekoho kto ma podporí a o koho sa budem môcť oprieť,keď bude najhoršie.Hľadám niekoho,kto si ma pritúli,budem preňho jediná a nebude mať potrebu ma podvádzať a meniť,pretože ma bude ľúbiť takú,aká som.Chcela by som niekoho s kým môžem tvoriť budúcnosť,aj napriek tomu,že nie vždy budú slnečné dni.Neotočí sa mi chrbtom,pretože sme my dvaja proti problému a nie proti sebe navzájom.Hľadám úprimnú lásku v tomto skazenom svete.
Značilnost
Višina: 166
Teža: Prazno
Lasje: blond
Oči: modré
Ta spletna stran uporablja piškotki in druge sledilne tehnologije za razlikovanje med napravami, prilagajanje storitev, analitične in statistične namene ter prilagajanje vsebine in prikazovanja oglasov. Nekaj informacije lahko uporabimo tudi za socialne medije, oglaševalske in analitične partnerje. Če boš še naprej uporabljal/a spletno stran, predvidevamo, da ustreza tvojim trenutnim nastavitvam. Nastavitve lahko kadar koli spremeniš v svojem brskalniku, kar pa lahko znatno zmanjša funkcionalnost naše spletne strani.