Blindr
sk cz si en

Tomas505

Mož, 32
Hlavní město Praha - Česko
Nekaj o meni
Jsem pozitivní člověk a snažím se být nad věcí v každé situaci. Rád poznávám nová místa a tady bych rád našel někoho mně podobného.
Na první rande se jde ven, jinak to nejde a 5. rande je na chatě. Pokud se chata nebude líbit, budoucnost nás čeká, ale ne společná :D (rande brát s nadsázkou ?)
Koga iščem
Hezký večer všem nezadaným slečnám. Rád bych tady našel fajn parťačku, co ráda cestuje a poznává nová místa, ať už v Čechách nebo v zahraničí :)
Pozitivní vztah k přírodě nutností. Pokud budeš mít ráda legraci a ráda se směješ, je to velmi významné plus ;)
Věřím, že se tu někdo takový najde, ikdyž tu těžce převládají fake profily a o nabídky od profesionálek také není nouze ?
Prosím o bezdětné a mému věku blízké ženy :)
Značilnost
Višina: 178
Teža: 70
Lasje: Hnědé
Oči: Modré
Ta spletna stran uporablja piškotki in druge sledilne tehnologije za razlikovanje med napravami, prilagajanje storitev, analitične in statistične namene ter prilagajanje vsebine in prikazovanja oglasov. Nekaj informacije lahko uporabimo tudi za socialne medije, oglaševalske in analitične partnerje. Če boš še naprej uporabljal/a spletno stran, predvidevamo, da ustreza tvojim trenutnim nastavitvam. Nastavitve lahko kadar koli spremeniš v svojem brskalniku, kar pa lahko znatno zmanjša funkcionalnost naše spletne strani.