Blindr
sk cz si en

BzucoBB

Mož, 39
Banskobystrický kraj - Slovensko
Nekaj o meni
Mám potrebu byť úspešný, ale nehľadajte za tým peniaze ani nič materiálne. Chcem prežiť aj tých, čo sa len dnes narodili. Zatiaľ sa mi darí ;-). Neznášam v mojej blízkosti navoňaných ľudí!!!

Kto sa venuje kvantovaniu alebo to niekedy skúsil, dajte vedieť.
Koga iščem
Kamarátku/priateľku na pokec/turistiku, nemusí byť nevyhnutne atraktívna, ale nech je vidieť na nej, že sa snaží, aby vyzerala čo najlepšie v rámci jej možností, nenavoňanú, pokiaľ sa dá neovplyvnenú modernou dobou(nezmyselné tetovania, pretrvávajúce tínedžerske zlozvyky, neustála upretosť na sociálne siete, ...), plne vedomú poznatku čo mužom a ženám príroda nadelila v zmysle vnímania a správania.
Značilnost
Višina: 175
Teža: Prazno
Lasje: čierne
Oči: hnedozelené
Ta spletna stran uporablja piškotki in druge sledilne tehnologije za razlikovanje med napravami, prilagajanje storitev, analitične in statistične namene ter prilagajanje vsebine in prikazovanja oglasov. Nekaj informacije lahko uporabimo tudi za socialne medije, oglaševalske in analitične partnerje. Če boš še naprej uporabljal/a spletno stran, predvidevamo, da ustreza tvojim trenutnim nastavitvam. Nastavitve lahko kadar koli spremeniš v svojem brskalniku, kar pa lahko znatno zmanjša funkcionalnost naše spletne strani.