Blindr
sk cz si en

Imreti731827747

Mož, 47
Moravskoslezský kraj - Česko
Nekaj o meni
Jsem nekuřák,pohodový,soběstačný,spolehlivý,ve vztahu věrný,pracující chlap,také ale i flegmatik,praktik a i skeptik,introvert,upřímný,tolerantní,nesmělý,bez závazků, nudista, bydlím sám.
Koga iščem
Chybí ti pohlazení,obejmutí,milé slůvko,pomazlení,mít se ke komu přitulit?Hledám k sobě dívku/ženu,tak trochu švihlou v dobrém slova smyslu,tolerantní,usměvavou,milou,normální/štíhlé postavy,aspoň trochu pohlednou.Pro začátek kamarádství,občas spolu vypadnout ven,na procházku nebo na výlet, k vodě na nudi pláž a časem při oboustranných sympatiích možný nějaký typ vztahu.Nebráním se ani trvalému vztahu a společné domácnosti.Co se věku týče nejlépe do 40,věkový rozdíl tolik neřeším,mohu si rozumět stejně j třeba s 18kou tak i 40cítkou,vše záleží jak si sedneme.Hlavně aby byla schopna mě mít ráda i s mými chybami.
Tak jestliže toto některou dívku/ženu oslovilo,budu rád když mi napíše zde nebo na můj tel.co mám v nicku.
Dokud zde toto bude,tak to je stále aktuální.Přeji hezký den všem,kdož zde zavítají a dočtou to až sem.
Značilnost
Višina: 185
Teža: 105
Lasje: Hnědé
Oči: Hnědé
Ta spletna stran uporablja piškotki in druge sledilne tehnologije za razlikovanje med napravami, prilagajanje storitev, analitične in statistične namene ter prilagajanje vsebine in prikazovanja oglasov. Nekaj informacije lahko uporabimo tudi za socialne medije, oglaševalske in analitične partnerje. Če boš še naprej uporabljal/a spletno stran, predvidevamo, da ustreza tvojim trenutnim nastavitvam. Nastavitve lahko kadar koli spremeniš v svojem brskalniku, kar pa lahko znatno zmanjša funkcionalnost naše spletne strani.