Blindr
sk cz si en

Jakub Larry

Mož, 27
Trenčiansky kraj - Slovensko
Nekaj o meni
Ahojte som mladý, milý, zodpovedný muž, ktorý vie čo od života chce, žijem si svoje sny a riadim si život podľa seba tak akoby som si to mal užívať naposledy, pri každom malom zakopnuti treba ísť ďalej, neobzerat sa a myslieť len na to co chce každý dosiahnut a čím chce naozaj byť.
Koga iščem
Hľadám tu ku sebe milé nežné ženské stvorenie, ktoré je šialené a otvorene všetkému novému, mam rad šport, prírodu, turistiku, a všetko čo je spojené s pohybom a zábavou. Somnou si bude žena skôr užívať odrenalinove zážitky plne prekvapení... Nemám rád nudu a leňošenie... Ale dám jednu malú napovedu.... Láska ide cez žalúdok... Všelijakými výbornými jedlami si ma rýchlo získa ? teda pokiaľ nevynechá v každodennom jedálničku mäso ? no tak už som toho dosť napísal... Skrátené hľadám proste len ženu ktorá doma nesedí len na gaučia jej jediná pobybova aktivita by bola len nákupy a vymetanie roznych drahých butilov a obchodou... Máš rada adrenalínové zážitky a rôzne športy a aktivity... Moja predstava prvého rande je ísť niekde volne do prírody a všetko ostatné už nechať na náhodu alebo ako sa hovorí šťastie a osud ?
Značilnost
Višina: 174
Teža: 72
Lasje: Hnedé
Oči: Modré
Ta spletna stran uporablja piškotki in druge sledilne tehnologije za razlikovanje med napravami, prilagajanje storitev, analitične in statistične namene ter prilagajanje vsebine in prikazovanja oglasov. Nekaj informacije lahko uporabimo tudi za socialne medije, oglaševalske in analitične partnerje. Če boš še naprej uporabljal/a spletno stran, predvidevamo, da ustreza tvojim trenutnim nastavitvam. Nastavitve lahko kadar koli spremeniš v svojem brskalniku, kar pa lahko znatno zmanjša funkcionalnost naše spletne strani.