Blindr
sk cz si en

Jakub65

Mož, 21
Banskobystrický kraj - Slovensko
Nekaj o meni
Som normálny chalan. Momentálne sa venujem štúdiu ale to je občas celkom osamelé a tak som tu. Hrávam na gitare, som mladý a inteligentný chalan. Mám rád zmysluplné konverzácie ale nie všetko by malo byť vážne a občas treba aj zábavu. Myslím si že keď ma spoznáš zistíš že som aj celkom vtipný. Som celkom ukecaný keď sa už trocha oťukám a to má človek nevie zastaviť
Koga iščem
Hhľadám tu nejakú spoločnosť. Ak už niečo tu nájdem tak skôr niečo dlhodobé a ak nie tak dúfam že aspoň nejaké to priateľstvo a kontakty do budúcnosti z toho zostanú.
Značilnost
Višina: 179
Teža: 70
Lasje: Hnedé
Oči: Modré
Ta spletna stran uporablja piškotki in druge sledilne tehnologije za razlikovanje med napravami, prilagajanje storitev, analitične in statistične namene ter prilagajanje vsebine in prikazovanja oglasov. Nekaj informacije lahko uporabimo tudi za socialne medije, oglaševalske in analitične partnerje. Če boš še naprej uporabljal/a spletno stran, predvidevamo, da ustreza tvojim trenutnim nastavitvam. Nastavitve lahko kadar koli spremeniš v svojem brskalniku, kar pa lahko znatno zmanjša funkcionalnost naše spletne strani.