Blindr
sk cz si en

Jarous51

Mož, 51
Středočeský kraj - Česko
Nekaj o meni
Jmenuji se Jaroslav, táhne mi v Prosinci 2023 na 51 let. Pracuji pod Zemědělským Družstvem ze zvířaty. Pracuju a bydlím v Rakousku na statku. Jsem štíhlé postavy. Rád jezdím Kempařit, houbařit, tábořit, rybařit. Jezdím na výlety do Hor neboť mám rád čundr na Horách. Rád navštěvují vesnické slavností hody Plesy, staročeské máje, Veselice, oslavy atd. Zde hledám vážný společenský dlouhodobý vztah z lásky a od srdce
Koga iščem
Hledám mladou hodnou upřímnou spolehlivou pracovitou společenskou obyčejnou 38 letou štíhlou Ženu z Vesnice ze kterou bych mohl být šťastný,ze Ženou která by mě milovala z lásky a od srdce. Přeju si takovou Ženu ze kterou bych mohl jezdit houbařit, tábořit, kempovat, rybařit, navštěvovat Hrady, Zámky, Jeskyně babičino údolí, Zoo zatančit si na vesnické tradiční Veselice, hody staročeské máje, na Ples si vyjít, na trhy atd. Moje Partnerka by měla pocházet s České Republiky, či ze Slovenské Republiky z Vesnice.
Značilnost
Višina: 172
Teža: 70
Lasje: Krátké šedé
Oči: Hnědé
Ta spletna stran uporablja piškotki in druge sledilne tehnologije za razlikovanje med napravami, prilagajanje storitev, analitične in statistične namene ter prilagajanje vsebine in prikazovanja oglasov. Nekaj informacije lahko uporabimo tudi za socialne medije, oglaševalske in analitične partnerje. Če boš še naprej uporabljal/a spletno stran, predvidevamo, da ustreza tvojim trenutnim nastavitvam. Nastavitve lahko kadar koli spremeniš v svojem brskalniku, kar pa lahko znatno zmanjša funkcionalnost naše spletne strani.