Blindr
sk cz si en

JirkaŠimi

Mož, 38
Středočeský kraj - Česko
Nekaj o meni
Jsem pohodový člověk, který je ale trochu osamělý. Mám sice čtyřnohého kamaráda, ale ten toho moc nenakecá, takže by to chtělo nějakou změnu. Mám rád procházky v přírodě, zvířata, hudbu... Jsem člověk do nepohody, ale pohodu si umím samozřejmě užít.
Koga iščem
Hledám kamarádku, klidně kamaráda na pokec, či nějakou slečnu, která by se se mnou chtěla protloukat životem, nebude hledat moje chyby, kterých mám určitě dost, jako každý člověk, ale bude vnímat moje klady, kterých mám také požehnaně.
Značilnost
Višina: Prazno
Teža: Prazno
Lasje: Prazno
Oči: Prazno
Ta spletna stran uporablja piškotki in druge sledilne tehnologije za razlikovanje med napravami, prilagajanje storitev, analitične in statistične namene ter prilagajanje vsebine in prikazovanja oglasov. Nekaj informacije lahko uporabimo tudi za socialne medije, oglaševalske in analitične partnerje. Če boš še naprej uporabljal/a spletno stran, predvidevamo, da ustreza tvojim trenutnim nastavitvam. Nastavitve lahko kadar koli spremeniš v svojem brskalniku, kar pa lahko znatno zmanjša funkcionalnost naše spletne strani.