Blindr
sk cz si en

Jozef zlatovsky

Mož, 31
Trenčiansky kraj - Slovensko
Nekaj o meni
Som slušný pracujúci chalan , viac som introvert ako extrovert takže nejaké veľké spoločenské akcie nato ma není :)
Medzi moje travanie voľného času patrí hravanie šípok , prerabanie si auta :) a len take vozenie sa a spoznávanie okolia.
Úprimne ja a vzťahy nula bodov :) keďže moja povaha ako keby nepatrila do tejto doby tak mám trošku problém sa z nejakým dievčaťom zoznamit :) ale ako sa hovorí nádej umiera posledná :)
Koga iščem
Hmm otázka koho hľadám , možno ani sám neviem ale tak okrajovo milé slušne dievča , žiadnu alkoholicku a podobne , dievca čo dokaze sama od seba aj napísať sms alebo zavolať , ktorá sa dokáže zaujímať o človeka ktorého má rada :) ono je to ťažko povedať koho hľadáme keď v konečnom dôsledku možno to čo nechceme nám bude vsetkym a budeme to milovať :) preto ak by si sa rozhodla po prečítaní týchto pár riadkov ozvať tak sa necham prekvapiť :) veď človek nikdy nevie :)
Značilnost
Višina: 175
Teža: 70
Lasje: Ryšavé / krátke
Oči: Modré
Ta spletna stran uporablja piškotki in druge sledilne tehnologije za razlikovanje med napravami, prilagajanje storitev, analitične in statistične namene ter prilagajanje vsebine in prikazovanja oglasov. Nekaj informacije lahko uporabimo tudi za socialne medije, oglaševalske in analitične partnerje. Če boš še naprej uporabljal/a spletno stran, predvidevamo, da ustreza tvojim trenutnim nastavitvam. Nastavitve lahko kadar koli spremeniš v svojem brskalniku, kar pa lahko znatno zmanjša funkcionalnost naše spletne strani.