Blindr
sk cz si en

mike adler

Mož, 47
Pardubický kraj - Česko
Nekaj o meni
Normální chlápek, poslouchám hlavně pořádnou hudbu, což je rock a metal, na ženy jsem hodný, upřímný, nepodvádím, nepovyšuji se. Jsem prostě pohodář, vše se dá řešit v klidu. Mám rád přírodu, zvířata, výlety, kino, auta, historii aj.
Koga iščem
Hledám ženu, která dokáže ocenit dobré vlastnosti a umí tolerovat ty horší. Pořád si nestěžuje, že nemá to nebo tamto. Dovede se radovat z maličkostí a nepotřebuje bydlet v paláci. Má ráda život v domě s větší zahradou, bazénem a s tím spojené různé práce a starosti. Už má třeba jedno dítě a ještě by jedno chtěla.
Značilnost
Višina: 190
Teža: 95
Lasje: Hnědé
Oči: Hnědé
Ta spletna stran uporablja piškotki in druge sledilne tehnologije za razlikovanje med napravami, prilagajanje storitev, analitične in statistične namene ter prilagajanje vsebine in prikazovanja oglasov. Nekaj informacije lahko uporabimo tudi za socialne medije, oglaševalske in analitične partnerje. Če boš še naprej uporabljal/a spletno stran, predvidevamo, da ustreza tvojim trenutnim nastavitvam. Nastavitve lahko kadar koli spremeniš v svojem brskalniku, kar pa lahko znatno zmanjša funkcionalnost naše spletne strani.