Blindr
sk cz si en

Mila.M

Žena, 27
Bratislavský kraj - Slovensko
Nekaj o meni
Nie som dokonalá insta-modelka, moje záľuby nie sú návšteva derma-kliniky a moje kabelky nie sú Chanel. Som žena ktorá má vlastnú prácu, zmysluplné záľuby, rada trávi čas s rodinou a priateľmi, túži po vlastnej rodine. Chcem aby môjmu mužovi stačilo k úsmevu iba pomyslenie na to že ide domov. Kde ho budem čakať ja a budem ho milovať či už sa mu zrovna darí alebo nedarí.
Koga iščem
V živote som stretla veľa mužov, žiadny z nich mi nedal to po čom túžim. Vždy som sa sklamala. Moji muži buď zahadzovali ich talent alebo svojim schopnostiam nedôverovali. Predstava môjho ideálneho partnera je človek ktorý ide za svojimi snami a nikdy sa nevzdá. Od svojho muža vyžadujem aby sa neuspokojil s tým čo má a dáva a aby vždy chcel pre seba a svojich milovaných len to najlepšie. Aby nebol sebec a aby jeho prioritou bola rodina.
Značilnost
Višina: 164
Teža: 72
Lasje: Hnedé
Oči: Hnedé
Ta spletna stran uporablja piškotki in druge sledilne tehnologije za razlikovanje med napravami, prilagajanje storitev, analitične in statistične namene ter prilagajanje vsebine in prikazovanja oglasov. Nekaj informacije lahko uporabimo tudi za socialne medije, oglaševalske in analitične partnerje. Če boš še naprej uporabljal/a spletno stran, predvidevamo, da ustreza tvojim trenutnim nastavitvam. Nastavitve lahko kadar koli spremeniš v svojem brskalniku, kar pa lahko znatno zmanjša funkcionalnost naše spletne strani.