Blindr
sk cz si en

PohodovýPrinc

Mož, 35
Hlavní město Praha - Česko
Nekaj o meni
Ahoj, jsem Robert, vášnivý badatel mysli a duše. Miluji hluboké rozhovory, zamyšlení nad existencí . Hledám ženu, která se ráda věnuje rozvoji vlastního vědomí. Pokud ti záleží na duchovním růstu , rád bych s tebou sdílel tuto cestu sebeobjevování.
Koga iščem
Jsem muž s vášní pro poznání a objevování hlubin lidského bytí. Rád se zabývám filozofií. Hledám hlubší smysl ve všem, co mě obklopuje, a rád se o tuto perspektivu podělím s ostatními. Věřím, že každý z nás má v sobě skrytý potenciál a nekonečný prostor pro růst a sebepoznání.
Značilnost
Višina: 181
Teža: 70
Lasje: hnědé
Oči: zelené
Ta spletna stran uporablja piškotki in druge sledilne tehnologije za razlikovanje med napravami, prilagajanje storitev, analitične in statistične namene ter prilagajanje vsebine in prikazovanja oglasov. Nekaj informacije lahko uporabimo tudi za socialne medije, oglaševalske in analitične partnerje. Če boš še naprej uporabljal/a spletno stran, predvidevamo, da ustreza tvojim trenutnim nastavitvam. Nastavitve lahko kadar koli spremeniš v svojem brskalniku, kar pa lahko znatno zmanjša funkcionalnost naše spletne strani.