Blindr
sk cz si en

Sirena

Žena, 34
Hlavní město Praha - Česko
Nekaj o meni
Jsem obyčejná holka ..někdy nudná, jindy výjimečná. Nepatřím mezi ty, pro které kluci ztrácejí hlavu, ani mezi ty které mají míry 90-60-90. Možná nemám dokonalé vlasy, oči, úsměv a já nevím, co všechno, ale jsem sama sebou, to vím jistě. Mám jednu nejlepší kamarádku, která při mně stojí. Možná nemám pořád úsměv na tváři, jsou dny, kdy ho vyškrtnu, ale taky dny kdy nedělám nic jiného. Nemám dlouhé štíhlé nohy za kterýma se každý kluk otočí,nemám ani zadek do ruky, Možná nemám tyhle všechny věci , ale je mi to jedno .. protože ne každý, je stejný.. Každý má něco čím je výjimečný a zaujme.
Koga iščem
Hledám kamaráda. Někohoho kdo si rád o všem může popovidat a vylít si srdíčko,aniž by ho kdokoliv za všechno kritizoval.. Trochu uniknout z šíleného světa a odreagovat se..?
Značilnost
Višina: Prazno
Teža: Prazno
Lasje: Prazno
Oči: Prazno
Ta spletna stran uporablja piškotki in druge sledilne tehnologije za razlikovanje med napravami, prilagajanje storitev, analitične in statistične namene ter prilagajanje vsebine in prikazovanja oglasov. Nekaj informacije lahko uporabimo tudi za socialne medije, oglaševalske in analitične partnerje. Če boš še naprej uporabljal/a spletno stran, predvidevamo, da ustreza tvojim trenutnim nastavitvam. Nastavitve lahko kadar koli spremeniš v svojem brskalniku, kar pa lahko znatno zmanjša funkcionalnost naše spletne strani.