Blindr
sk cz si en

Vasek32

Mož, 33
Středočeský kraj - Česko
Nekaj o meni
Jsem jaký jsem, na určitá jednání cholerik na určitá flegmatik. Jinak stručná charakteristika mé osoby ISFJ. Nesnáším lež, faleš,lidí kteří si na něco hrají a nemají na to, nevěru které jsem zažil až moc. Mám nastavené své hranice,ale i zásady přes které vlak nejede. Co hledám budoucí partnerku pro vztah a založení rodiny. Děcko není problém.
Koga iščem
Určitě nehledám ženu zakládající si na požadavcích věk, výška (to jsou jen čísla, která o člověku nic neprozradí. To jaký a kým doopravdy je co zažil,jeho minulost. I starý člověk může být nevyzrálý a chovat se jako děcko). Humor- každý tě dokáže rozesmát,ale jen málokdo ti dokáže vytvořit pocit štěstí (štěstí není mít pusu od ucha k uchu,ale vnitřní bytí a cit člověka). Vztah jako takový má stejné podstatné hodnoty jako vztah přátelský. Určitě nehledám partnerku 100km ode mě,s přítelem a partnerem chcete trávit čas
Značilnost
Višina: 174
Teža: 78
Lasje: Hnědé
Oči: Zelené
Ta spletna stran uporablja piškotki in druge sledilne tehnologije za razlikovanje med napravami, prilagajanje storitev, analitične in statistične namene ter prilagajanje vsebine in prikazovanja oglasov. Nekaj informacije lahko uporabimo tudi za socialne medije, oglaševalske in analitične partnerje. Če boš še naprej uporabljal/a spletno stran, predvidevamo, da ustreza tvojim trenutnim nastavitvam. Nastavitve lahko kadar koli spremeniš v svojem brskalniku, kar pa lahko znatno zmanjša funkcionalnost naše spletne strani.