Blindr
sk cz si en

David B.

Mož, 23
Hlavní město Praha - Česko
Nekaj o meni
Ahoj, hledám tu nějaké kamarády/kamarádky na seznámení, o vztah vyloženě nestojím.
Primárně si chci jen s někým popsat, případně zajít třeba i ven a tak.
Studuji VŠ v Praze, zajímám se o filosofii a světovou literaturu, z čehož je možná patrné, že i rád čtu. Nepohrdnu ani dobrým filmem či seriálem, dále jezdím na kole, trošku běhám (teď už moc ne :D), amatérsky zkouším různé sporty, rád jím a i vařím. Už docela dlouho (asi od svých čtrnácti) hraju na kytaru - akustickou i basovou. Jsem samouk a vlastně, navzdory občasné pomoci zkušenějších, jsem se vše naučil sám. Dřív jsem hrával často, teď už ale prvotní místo v mém srdci zaujímá literatura.
Hudbu mám ale samozřejmě stále rád! Mezi mé oblíbené žánry patří převážně punk-rock a klasický rock, no jedu si i takové ty rockové balady a tak. Je to docela různorodé, poslouchám totiž třeba i starší texty Tomáše Kluse, Jarka Nohavici, Pokáče apod. Na druhou stranu se absolutně nevyznám v popu a takový rap jde zcela mimo mě.
To by asi pro tenhle úvod mohlo být vše. Pokud by někdo měl zájem napsat, a vést se mnou třeba nějaké rozsáhlé filosofické úvahy o smyslu života a bytí (či prostě jenom popsat o něčem zajímavém), nechť zanechá vzkaz. Rád odpovím. ^^
Koga iščem
Nemám konkrétní představu.
Značilnost
Višina: 164 cm
Teža: 60 kg
Lasje: černé
Oči: černé
Ta spletna stran uporablja piškotki in druge sledilne tehnologije za razlikovanje med napravami, prilagajanje storitev, analitične in statistične namene ter prilagajanje vsebine in prikazovanja oglasov. Nekaj informacije lahko uporabimo tudi za socialne medije, oglaševalske in analitične partnerje. Če boš še naprej uporabljal/a spletno stran, predvidevamo, da ustreza tvojim trenutnim nastavitvam. Nastavitve lahko kadar koli spremeniš v svojem brskalniku, kar pa lahko znatno zmanjša funkcionalnost naše spletne strani.