Blindr
sk cz si en

Goofy Anděl

Mož, 29
Hlavní město Praha - Česko
Nekaj o meni
Mým životním stylem je osobní rozvoj - meditace, rétorika, filosofie, psychologie. Dále mě zajímají sci-fi, vesmír, vojenství, stolní hry a videohry. Jde mi jenom o to jedno, o opravdovou lásku. Jsem akční a bezprostřední, nicméně preferuji konverzace více na úrovni a do hloubky.
Koga iščem
Odvážnou samici, která se nebojí adrenalinu (třeba horské dráhy, pálivá jídla, otužování). Zajímá se o věci mezi nebem a zemí. Dále na ženách oceňuji orgány mezi ušima a mezi plícemi. A v případě shody v těchto oblastech by byl pak zájem i o věci mezi .... Bezdětná a chce děti. Forma vztahu bude přátelství s nevýhodami.
Značilnost
Višina: 175
Teža: 70
Lasje: Hnědé krátké
Oči: Modré
Ta spletna stran uporablja piškotki in druge sledilne tehnologije za razlikovanje med napravami, prilagajanje storitev, analitične in statistične namene ter prilagajanje vsebine in prikazovanja oglasov. Nekaj informacije lahko uporabimo tudi za socialne medije, oglaševalske in analitične partnerje. Če boš še naprej uporabljal/a spletno stran, predvidevamo, da ustreza tvojim trenutnim nastavitvam. Nastavitve lahko kadar koli spremeniš v svojem brskalniku, kar pa lahko znatno zmanjša funkcionalnost naše spletne strani.