Blindr
sk cz si en

Stephan14

Mož, 33
Košický kraj - Slovensko
Nekaj o meni
Som mladý, spoločenský zábavný a občas (kedz treba peňeži) aj pracovitý chalan. Viem sa postarať o rodinu (aspoň dúfam, keďže zatiaľ žiadnu nemám), ale aj o dobrú zábavu. Som príležitostný športovec a milovnik cestovania, welness, dobrého pivka, dobrého jedla a spánku. Mám rád aj vedu (vedecké pokroky), techniku, vesmír, šport, milujem Scifi a rád si prečítam aj nejakú scifi knihu. K môjmu životu neodmyslitelne patrí aj zábava typu disco (občas), welness a občas aj koncerty, oslavy a iné spoločenské udalosti. Milujem dovolenky nie len u nás, ale aj v zahraničí (hlavne pri mori all inclusive), ale čo najviac milujem sú vysiké teploty (25-35°), teda logicky neznášam zimu. Samozrejme dobrú sánkovačku či guľovačku, či iné zábavky si nenechám újsť. Ak chceš vediet viac, určite napíš. . . Možno čakám práve na teba. . .
Koga iščem
Hľadám dievča, ktoré bude na podobnej vlnovej dĺžke ako ja. Nemusí to byť žiadna intelektuálka, ani dokonalá žienka domáca alebo super poriadku milovná baba. Hľadĺm skôr zábavné, vtipné a chápavé dievča so zmyslom pre humor a ktoré si tiež vie užívať život na plno a neberie všetko príliš vážne, ale zároveň vie, čo chce a ktoré tu bude pre mňa v dobrých aj zlých časoch a bude mojou oporou a bude sa snažiť prispieť k nážmu spoločnému štastiu. Nemam rád odsudzovanie bez toho, aby jeden toho druhého poznal a nemam rád nálepkovanie napr ty si z východu západu, teply, hluchy, slepý blonďak, vráskavý, rapavý a podobne. Každý človek je iný a niečim výnimočný. a Niekedy v jednoduchosti je krása. Nemám rád (ako asi väčšina) klamstvo a nedôveru. Pamätaj nejde o obal, ale o to, čo je vo vnútri. Ak rada cestuješ, máš rada dovolenky, welness, posedenie v kaviarni, ale aj krásne večery strávené v pohodli domova pri pohári vínka a maš podobné názory a pohľad na svet, možno som to práve ja, na koho čakáš. . .
Značilnost
Višina: 173
Teža: 88
Lasje: Blond
Oči: modré/zelené (podľa nálady)
Ta spletna stran uporablja piškotki in druge sledilne tehnologije za razlikovanje med napravami, prilagajanje storitev, analitične in statistične namene ter prilagajanje vsebine in prikazovanja oglasov. Nekaj informacije lahko uporabimo tudi za socialne medije, oglaševalske in analitične partnerje. Če boš še naprej uporabljal/a spletno stran, predvidevamo, da ustreza tvojim trenutnim nastavitvam. Nastavitve lahko kadar koli spremeniš v svojem brskalniku, kar pa lahko znatno zmanjša funkcionalnost naše spletne strani.