Blindr
sk cz si en

Vít Weilin Forejt

Mož, 25
Plzeňský kraj - Česko
Nekaj o meni
Myslím si, že jsem milý, sympatický a stále se smějící človíček se smyslem pro humor :) Jsem také velmi přátelský, takže moc rád poznávám nové lidi :) Málokdy mě něco dokáže rozhodit či někdo rozčílit.
Koga iščem
Hledám milou, sympatickou a usměvavou slečnu, se kterou si budu rozumět :) Důležité je, aby mě brala takového, jaký jsem :) Určitě nechci, aby byla namyšlená či si hrála na někoho, kým není. Vzájemná upřímnost by byla ta nejlepší volba :) Na vzhledu určitě nezáleží, za mě je důležité, jaký je človíček uvnitř :)
Značilnost
Višina: 175 cm
Teža: 52 kg
Lasje: Hnědé
Oči: Modré až zelené
Ta spletna stran uporablja piškotki in druge sledilne tehnologije za razlikovanje med napravami, prilagajanje storitev, analitične in statistične namene ter prilagajanje vsebine in prikazovanja oglasov. Nekaj informacije lahko uporabimo tudi za socialne medije, oglaševalske in analitične partnerje. Če boš še naprej uporabljal/a spletno stran, predvidevamo, da ustreza tvojim trenutnim nastavitvam. Nastavitve lahko kadar koli spremeniš v svojem brskalniku, kar pa lahko znatno zmanjša funkcionalnost naše spletne strani.