Blindr
sk cz si en

nahodnyINTJOnline

Mož, 26
Košický kraj - Slovensko
Nekaj o meni
Som introvert, inteligentný, úprimný, čestný, lojálny, tolerantný, s otvorenou mysľou, ambiciózny, v závislosti od tvojho vkusu aj vtipný, optimista (verím v lepšiu budúcnosť), niekedy smutný a(lebo) osamelý, citlivý na nespravodlivosť, skromný atď. atď. Mám rád slobodu.
Koga iščem
Kamarátku. Možno kamaráta (no homo!). Niekoho, kto by vypočul moje myšlienky. S kým by som mohol zdieľať svoje radosti a starosti. Keby ťa úprimne zaujímalo čo hovorím, to by bolo fantastické.

Nezahral by si niekto so mnou nejakú strielačku, survival alebo nejakú inú počítačovú hru?

Rád by som s niekým šiel dakde von na prechádzku, na výlet alebo dakde inde.

Ďalej hľadám programátorov, grafikov a iných s ktorými by šlo niekedy spraviť dajaký biznis. Nejakú hru vytvoriť. Sám nemám toľko motivácie niečo tvoriť.

Správ som sa už ináč napísal dosť, bol by som rád, keby sa našlo dievča, ktoré by chcelo skúsiť aj niečo inovatívne ako voice chat alebo idenie von.

Ale vlastne píšte mi tu kto chcete, veď mi tu veľa ľudí aj tak nepíše. Hlavne mi určite napíš, ak ťa môj profil pozitívne zaujal.

Požadované/odporúčané vlastnosti:
úprimnosť - toto je fakt dôležité
vernosť - kamarát, ktorý ma opustí je na nič
inteligencia - trojciferné IQ
dobrota/milosť/priateľskosť
abnormálnosť - normálni ľudia sú nudní a asi aj často netolerantní
komunikatívnosť - ja nemám často čo povedať, keď ani ty, tak to sa moc asi nepobavíme
otvorenosť iným názorom
Značilnost
Višina: 182
Teža: štíhla postava
Lasje: tmavé
Oči: Prazno
Ta spletna stran uporablja piškotki in druge sledilne tehnologije za razlikovanje med napravami, prilagajanje storitev, analitične in statistične namene ter prilagajanje vsebine in prikazovanja oglasov. Nekaj informacije lahko uporabimo tudi za socialne medije, oglaševalske in analitične partnerje. Če boš še naprej uporabljal/a spletno stran, predvidevamo, da ustreza tvojim trenutnim nastavitvam. Nastavitve lahko kadar koli spremeniš v svojem brskalniku, kar pa lahko znatno zmanjša funkcionalnost naše spletne strani.