Blindr
sk cz si en

Peter456

Mož, 31
Košický kraj - Slovensko
Nekaj o meni
Som človek ktorý vie čo chce a ide si za tým. Popísal by som sa ako zodpovedný, uvoľnený a spontánny. Som otvorený novým veciam a nebojím sa rozvíriť hladinu rutiny každodenného života. Chodím do posilňovne, na prechádzky do mesta ale aj do prírody. Milujem stretávať a hlavne spoznávať nových ľudí. Som za párty rovnako ako za pokojný večer pri dobrom seriály alebo filme. Mám rád život a preto sa snažím žiť naplno a hľadám niekoho s kým taký život môžem zdielať ?
Koga iščem
Ženu na trávenie spoločného času, pozeranie filmov, seriálov, do prírody, na tanec a proste všeobecne na život a zábavu a všetko čo s tým súvisí ?
Značilnost
Višina: Prazno
Teža: Prazno
Lasje: Prazno
Oči: Prazno
Ta spletna stran uporablja piškotki in druge sledilne tehnologije za razlikovanje med napravami, prilagajanje storitev, analitične in statistične namene ter prilagajanje vsebine in prikazovanja oglasov. Nekaj informacije lahko uporabimo tudi za socialne medije, oglaševalske in analitične partnerje. Če boš še naprej uporabljal/a spletno stran, predvidevamo, da ustreza tvojim trenutnim nastavitvam. Nastavitve lahko kadar koli spremeniš v svojem brskalniku, kar pa lahko znatno zmanjša funkcionalnost naše spletne strani.